Akçaburgaz Mah. Hadımköy Yolu Cad. No: 118 Esenyurt - İstanbul

Üretim

Slide

Neden Bizi Tercih Etmelisiniz?x

1

16 YILLIK DENEYİM

16 yıllık tecrübemizi, ileri teknolojiyle birleştirerek, siz değerli paydaşlarının tüm ihtiyaçlarına cevap verebilmek üzere geleceğe yönelik tüm planlamalarımızı hazırlıyoruz.
4

850 ENTEGRE ÜRETİM

Hizmetimizdeki toplam kalite yönetimini, üretimimize katarak faydalı ürün geliştirmeyi, hizmette öngörülülüğü, pazarın ihtiyaçlarını kuruluşumuzun eksikliği bilmeyi, laboratuvarlarımızı sürekli geliştirerek tam kapasite üretimle yola devam etmeyi ilke edindik.
2

GÜVENLİ ÜRETİM

Gerek ERP sistemi gerekse operasyonel verimlilik gücüyle üretim proseslerini her ürün gamı için birbirinden farklı konseptlerde sizlere sunabilmek için laboratuvar çalışmaları ve AR-GE çalışmalarını yürütmektedir.
5

2500 M2 ÜRETİM

Her yeni gün büyük bir itina, sabır ve tecrübeyle başarısını kanıtlayan DE Kozmetik farklı ürün konumlandırmaları ile başarısını geleceğe taşımaya devam edecektir.
3

ÇEVREYE DUYARLI ÜRETİM

İçinde bulunduğumuz topluma ve çevreye saygılı, örnek bir kuruluş olmayı, ve iş hacmini sürekli geliştirerek, ülke ekonomisine katkıda bulunmayı kendine düstur edinen bir marka olmuştur.
6

72 ÜLKEYE İHRACAT

Üretim hacmimizi sürekli artırarak ve müşterilerimizin yüksek memnuniyetini yanımıza alarak, 72 ülkeye ihracat gerçekleştiriyor ve DE Kozmetik markalarını her gün milyonlarca kişiyle buluşturuyoruz.

Parfüm hayallerinizi hayata geçiriyoruz! Fason üretim için bize ulaşın.

AR EN FR RU ES TR