Akçaburgaz Mah. Hadımköy Yolu Cad. No: 118 Esenyurt - İstanbul

Hakkımızda

Hakkımızda

DE KOZMETİK SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ. kozmetik sektöründe 2004’ten bu yana tecrübesini, ileri teknolojiyle birleştirerek, siz değerli paydaşlarının tüm ihtiyaçlarına cevap verebilmek üzere geleceğe yönelik tüm planlamalarını hazırlamıştır.

Gerek ERP sistemi gerekse operasyonel verimlilik gücüyle doğru orantılı olarak ilerlettiği üretim proseslerini her ürün gamı için biri birinden farklı konseptlerde sizlere sunabilmek için yine sizlerin önerileri üzerine laboratuvar çalışmaları ve ar-ge çalışmalarını yürütmektedir.

Her yeni gün büyük bir itina, sabır ve tecrübeyle başarısını kanıtlayan DE KOZMETİK farklı ürün konumlandırmaları ile başarısını geleceğe taşımaya devam edecektir.

Misyonumuz

Ürünlerimizde ve hizmetlerimizde yüksek kaliteyi ve sağlığı ilke edinmiş bir şirket olarak gerek AR-GE çalışmaları gerek laboratuvar çalışmaları gerekse de üretim çalışmalarımızda daima faydalı ürün geliştirmeyi misyon olarak benimsemişizdir. Ayrıca geleceğe yönelik çalışmalarımız ve bu konudaki ciddi anket çalışmalarımız sayesinde hizmetimizdeki toplam kalite yönetimini, üretimimize katarak faydalı ürün geliştirmeyi, hizmette öngörülülüğü, pazarın ihtiyaçlarını kuruluşumuzun eksikliği bilmeyi, laboratuvarlarımızı sürekli geliştirerek tam kapasite üretimle yola devam etmeyi ilke edindik.

Vizyonumuz

Uluslar arası tüm standartların hassasiyetle ve özenle uygulanmasıyla elde ettiğimiz ürün ve hizmetleri en iyi kalite, en hijyen şartlarda sunan öncü firma olarak, değerli müşterilerimize özel yaratılmış biri birinden güzel ve seçkin kokularda, kişisel bakım ürünlerinde ve mekan ürünlerinde tüm paydaşlarımıza markamızla duygusal fayda sağlamaktır.

Parfüm hayallerinizi hayata geçiriyoruz!

A’dan Z’ye tüm aşamaları tamamlanmış olarak kupon parfüm imalatı için hizmetinizdeyiz. Fason parfüm imalatı hizmetimiz için bizi arayın, detayları hemen konuşalım.

AR EN FR RU ES TR